Eventové fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Fórum pro hráče Lineage 2 na českém serveru Gamepark a zároveň pro fanoušky eventů a event GM
 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení
HÁDACÍ EVENT BYL SPUŠTĚN - NAJDETE HO V SEKCI FÓRUM EVENTY!!!

 

 Přivítání a pravidla fóra

Goto down 
AutorZpráva
Ziana
Admin
Ziana


Poèet pøíspìvkù : 102
Join date : 16. 04. 11
Age : 34
Location : Praha

Přivítání a pravidla fóra Empty
PříspěvekPředmět: Přivítání a pravidla fóra   Přivítání a pravidla fóra EmptySat Apr 16, 2011 9:33 am

Milí příznivci eventů, příznivci Lineage 2, příznivci GameParku a v neposlední řadě příznivci moji


Po své dlouhé odmlce, kdy jsem se dost nevěnovala své práci co by event GM, jsem se rozhodla vrátit se a pokusit se obnovit zašlou slávu dob eventů a zábavy na našem milém serveru. Můj plán je jednoduchý - budu se snažit připravovat pro vás více eventů. budu se snažit dělat je pro vás lákavější a výmýšlet stále nové. Mimo to bych ráda pracovala na svém eventovém webu - zianka.webnode.cz a ráda bych vám skrze něj přinášela pravidelné informace o tom, jaké eventy proběhly, jaké zrovna jsou a jaké budou. Také bych zde ráda zvěřejńovala jména výherců a screenshoty, zkrátka všechno možné abych vás přesvědčila o tom, že eventy jsou fajn.

Když jsem přemýšlela, co všechno je třeba udělat abych opět získala vaši pozornost a vaši přízeň, napadlo mě založit toto diskuzní fórum. O eventech jistě můžete debatovat i na oficiálním gamepark foru, ale myslím, že mít vlastní místo, jen pro ty, kteří se o to opavdu zajímají, je přeci jen plus. Ráda bych, aby se zde střetávali hráči, kteří chtějí aktivně pomáhat při budování našeho serveru - co se týče zábavy, spolu s GM, kteří jim budou pomáhat jejich nápady realizovat. Aby se zde potkávali hráči, kteří se budou znát i z eventů a budou tak tvořit určitou komunitu, jako tomu bývalo za časů slavného Městečka Floran, dlouhodobého eventu, kdy se většina hráčů již znala a také díky omuto eventu navázala nová přátelství.

Co se týče pravidel tohoto fóra - je to jednoduché. Chovejte se slušně, buďte k sobě milí, nezapomínejte, že nás všechny spojuje vášeň pro Lineage, loajalita ke Gameparku a chuť zpříjemňovat si hru. Můžete zde debatovat o všem, co se týče eventů, ale klidně i mimo, pokud budete mít nutkavou touhu se svými kamarády probrat něco jiného. Hlavní jsou ale eventy, zábava, svatby či jiné akce na Gameparku a také naše GM - ze začátku vám slibuji mou účast na diskuzích, časem se mi snad podaří nalákat sem i další GM Smile

To bude asi ode mě vše, pokud máte něco k založení tohoto fóra či k mé myšlence vytvoření hráčské eventové komunity, sem s tím - začněme debatovat!

Návrat nahoru Goto down
http://zianka.webnode.cz/
 
Přivítání a pravidla fóra
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Vzhled fóra + kategorie

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Eventové fórum  :: Toto fórum-
Přejdi na: