Eventové fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Fórum pro hráče Lineage 2 na českém serveru Gamepark a zároveň pro fanoušky eventů a event GM
 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení
HÁDACÍ EVENT BYL SPUŠTĚN - NAJDETE HO V SEKCI FÓRUM EVENTY!!!

 

 Vice ponozkovych eventu

Goto down 
+2
Lithrandir
Kvetinkaa
6 posters
AutorZpráva
Kvetinkaa
Eventový začátečník
Eventový začátečník
Kvetinkaa


Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 19. 04. 11
Age : 25
Location : Protivín, Jižní Čechy

Vice ponozkovych eventu Empty
PříspěvekPředmět: Vice ponozkovych eventu   Vice ponozkovych eventu EmptyTue Apr 19, 2011 4:31 pm

Ahoj. Navrhl bych, aby se poradalo vice ponozkovych eventu, aby si mohli vydelat i slabsi lvli (treba si vymeni na BRESS) jako jsem ja. Dyztak odepiste. Diky Vase Kvetinkaa
Návrat nahoru Goto down
Lithrandir
Eventový maniak
Eventový maniak
Lithrandir


Poèet pøíspìvkù : 222
Join date : 16. 04. 11
Age : 43
Location : Brno Castle Town

Vice ponozkovych eventu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vice ponozkovych eventu   Vice ponozkovych eventu EmptyTue Apr 19, 2011 4:47 pm

Já mám poslední dobou pocit, že se to slušně rozjelo. Jsem online skoro celý den a řekl bych, že je nějaký event každý den. Dokonce bych se nebál říct, že i několik denně.

No a spousta z nich je nevázaná na lvl Smile
Návrat nahoru Goto down
http://klanlupani.blogspot.com/
Tawney
Eventy? a proč ne..
Eventy? a proč ne..
Tawney


Poèet pøíspìvkù : 96
Join date : 17. 04. 11
Age : 33
Location : Sušice

Vice ponozkovych eventu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vice ponozkovych eventu   Vice ponozkovych eventu EmptyTue Apr 19, 2011 7:53 pm

bych řekl že sou eventy Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Kvetinkaa
Eventový začátečník
Eventový začátečník
Kvetinkaa


Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 19. 04. 11
Age : 25
Location : Protivín, Jižní Čechy

Vice ponozkovych eventu Empty
PříspěvekPředmět: Vice ponozkovych eventu   Vice ponozkovych eventu EmptyWed Apr 20, 2011 12:48 pm

no tak jo mno ale mohli by byt i odpoledna (tk mezi 2 a 5)
Vim ze sou lidi v praci ale stejne.
Pomalu polovina tu chodi do skoly, a ty kdyz prijdou ze skoly tk ve 2-3 tk to sem jeste pomalu ani jeden event nevidel Smile afro lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
Ziana
Admin
Ziana


Poèet pøíspìvkù : 102
Join date : 16. 04. 11
Age : 34
Location : Praha

Vice ponozkovych eventu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vice ponozkovych eventu   Vice ponozkovych eventu EmptyWed Apr 20, 2011 1:35 pm

Je pravda, že třeba já osobně dělám eventy skoro 100% jen večer. Je tomu tak proto, že když příjdu ze školy já, mám plno povinností do školy, doma, musím jít se psem, apod ... A chci si nejdřív odbít tohle a až pak se věnovat zábavě .) Další důvod je že často chodím někam ven a domů se dostanu prostě až později Smile
Ale budu se snažit aspoň o víkendech dělat eventy i brzo odpoledne..
Návrat nahoru Goto down
http://zianka.webnode.cz/
D4rkSt4r
Eventový začátečník
Eventový začátečník



Poèet pøíspìvkù : 6
Join date : 17. 04. 11

Vice ponozkovych eventu Empty
PříspěvekPředmět: Bez předmětu   Vice ponozkovych eventu EmptyWed Apr 20, 2011 5:58 pm

No jak říká Zianka, ne každý žije jen Lineage světem, ale baví je i dělat něco jiného... (No ne že by někoho bavilo chodit do školy, dělat úkoly a učit se, že? Co si budem povídat... Very Happy ) A kdybys věděl něco o práci GM jak eventovém tak normálním či provozním, věděl bys, že jsou celkem dost zatížení a až po tom co jim přestanou hráči spamovat PM problemy, dotazy apod. tak dělají ostatní věci jako jsou eventy nebo opravování bugů atd... Musíš si uvědomit že GM jsou v reálném životě také jen lidé, no možná ne, ale 99% určitě... Proto si nestěžuj na "nedostatek" eventů, nebo neříkej že si malé levely nemají jak vydělat. Eventy nejsou pro peníze, možná někteří to tak berou, ale pro zpestření hry a pobavení.
Návrat nahoru Goto down
Tawney
Eventy? a proč ne..
Eventy? a proč ne..
Tawney


Poèet pøíspìvkù : 96
Join date : 17. 04. 11
Age : 33
Location : Sušice

Vice ponozkovych eventu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vice ponozkovych eventu   Vice ponozkovych eventu EmptyWed Apr 20, 2011 10:24 pm

ono, omezený počet eventů má taky svůj reálný důvod, pokud bychom dělali XY eventů za den, tak brzy ty ponožky ztratí reálnou cenu, protože jich hráči budou mít hafec, budou mít co chtějí a je vyřešeno, na eventy nikdo chodit nebude. Jediná možnost by byla udělat více eventů (když by na to byl čas) za méně ponožek.

Co se týče času konání eventů.. Raději dělám eventy buď brzy dopoledne nebo pozdě v noci, protože sice se sejde méně hráčů, ale morálka a chování účastníků jsou úplně jiné než když udělam event v pět odpoledne.
Návrat nahoru Goto down
D4rkSt4r
Eventový začátečník
Eventový začátečník



Poèet pøíspìvkù : 6
Join date : 17. 04. 11

Vice ponozkovych eventu Empty
PříspěvekPředmět: RE: vice ponozkovych eventu   Vice ponozkovych eventu EmptyThu Apr 21, 2011 6:41 pm

No, když tu mluvíte o tom ze GM nemají čas.. Já mám času až až, ale bohužel musím čekat na nové přijímání Event GM což můj čas celkem marní... No a nevím, jak jinak bych mohl jinak obdržet tuhle funkci...
Návrat nahoru Goto down
Tawney
Eventy? a proč ne..
Eventy? a proč ne..
Tawney


Poèet pøíspìvkù : 96
Join date : 17. 04. 11
Age : 33
Location : Sušice

Vice ponozkovych eventu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vice ponozkovych eventu   Vice ponozkovych eventu EmptyThu Apr 21, 2011 9:31 pm

D4rkSt4r napsal:
No, když tu mluvíte o tom ze GM nemají čas.. Já mám času až až, ale bohužel musím čekat na nové přijímání Event GM což můj čas celkem marní... No a nevím, jak jinak bych mohl jinak obdržet tuhle funkci...

být GM není jen o tom říct.. "chci být event GM" hodnotí se celá řada věcí, jako i u provozního gm
Návrat nahoru Goto down
D4rkSt4r
Eventový začátečník
Eventový začátečník



Poèet pøíspìvkù : 6
Join date : 17. 04. 11

Vice ponozkovych eventu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vice ponozkovych eventu   Vice ponozkovych eventu EmptyFri Apr 22, 2011 7:03 pm

Tawney napsal:
D4rkSt4r napsal:
No, když tu mluvíte o tom ze GM nemají čas.. Já mám času až až, ale bohužel musím čekat na nové přijímání Event GM což můj čas celkem marní... No a nevím, jak jinak bych mohl jinak obdržet tuhle funkci...

být GM není jen o tom říct.. "chci být event GM" hodnotí se celá řada věcí, jako i u provozního gm

Jak dosahnout toho aby ty věci někdo hodnotil? Co se hodnotí? Aktivnost? Neskutečná... Tolerance? Dobrá... Zaujatost? Vůbec... Support? Vůbec... no řekni mi kdo bude hodnotit? Nikdo protože Event GM je "Dost" přitom eventy jsem posledni dny nevidel delat nikoho jineho nez Zianku a jeden den tebe...
Návrat nahoru Goto down
Mercenaries
Eventový začátečník
Eventový začátečník
Mercenaries


Poèet pøíspìvkù : 25
Join date : 22. 04. 11
Age : 40
Location : Havířov

Vice ponozkovych eventu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vice ponozkovych eventu   Vice ponozkovych eventu EmptySat Apr 23, 2011 11:05 am

Tawney napsal:


Co se týče času konání eventů.. Raději dělám eventy buď brzy dopoledne nebo pozdě v noci, protože sice se sejde méně hráčů, ale morálka a chování účastníků jsou úplně jiné než když udělam event v pět odpoledne.


....svatá pravda...
Návrat nahoru Goto down
Tawney
Eventy? a proč ne..
Eventy? a proč ne..
Tawney


Poèet pøíspìvkù : 96
Join date : 17. 04. 11
Age : 33
Location : Sušice

Vice ponozkovych eventu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vice ponozkovych eventu   Vice ponozkovych eventu EmptySat Apr 23, 2011 9:01 pm

co se týče aktivity EGM.. sledovat to není moje starost, na to jsou jiní a to co si psal v souvislosti s hodnocením... tj až když GM si, já mluvil o době před tim než se podá přihláška, hodnotí se tvoje minulost, chování, atp.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Vice ponozkovych eventu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vice ponozkovych eventu   Vice ponozkovych eventu Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Vice ponozkovych eventu
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Eventové fórum  :: Eventová drbárna-
Přejdi na: