Eventové fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Fórum pro hráče Lineage 2 na českém serveru Gamepark a zároveň pro fanoušky eventů a event GM
 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení
HÁDACÍ EVENT BYL SPUŠTĚN - NAJDETE HO V SEKCI FÓRUM EVENTY!!!

 

 Olympijský pětiboj pro družstva

Goto down 
+2
Mercenaries
D4rkSt4r
6 posters
AutorZpráva
D4rkSt4r
Eventový začátečník
Eventový začátečník



Poèet pøíspìvkù : 6
Join date : 17. 04. 11

Olympijský pětiboj pro družstva Empty
PříspěvekPředmět: Olympijský pětiboj pro družstva   Olympijský pětiboj pro družstva EmptySat Apr 23, 2011 12:47 pm

Napadlo mě něco jako olympiáda pro družstva pojatá ve stylu L2... Hráči by vytvořili týmy po čtyř lidech a soutěžili by v jednotlivých disciplínách, každý hráč na jinou disciplínu. Třeba by se našly místa kde by se disciplíny konaly a okolo toho mista udelali prehradku nebo by se udelala arena a pocitali by se vítězové jednotlivých disciplín... 1. místo 3 body 2. 2 body 3. 1 bod.. Bylo by tam plavání, sprint na krátké tratě, dlouhé vytrvalostní tratě, dosahování cílů, něco jako přespolní běh a štafeta. Na konci by se body sečetly a nejvyšší počet bodů by vyhrál... Pri stafete by se dal tradovatelny kolik ktery by nikdo nemohl mit a ten by se předával v trade mezi hraci co by k sobe dobehli. Samozdrejme ze by byly zakázané veškeré buffy, lahve apod. Odmena by byla v teamu kazdemu stejnym dilem nebo oblivnitelná hodnocením GM ve výkonnosti...

Pripadne mouchy nebo take velke omyly piste normalne sem Smile
Vymyslel D4rkSt4r s malou spoluprácí Fastulinky
Návrat nahoru Goto down
Mercenaries
Eventový začátečník
Eventový začátečník
Mercenaries


Poèet pøíspìvkù : 25
Join date : 22. 04. 11
Age : 40
Location : Havířov

Olympijský pětiboj pro družstva Empty
PříspěvekPředmět: Re: Olympijský pětiboj pro družstva   Olympijský pětiboj pro družstva EmptySat Apr 23, 2011 8:49 pm

Žádné buffy nebo láhve, ale to jsou dýkaři v permanentní výhodě, jak odstaníš tohle?
Návrat nahoru Goto down
Tawney
Eventy? a proč ne..
Eventy? a proč ne..
Tawney


Poèet pøíspìvkù : 96
Join date : 17. 04. 11
Age : 33
Location : Sušice

Olympijský pětiboj pro družstva Empty
PříspěvekPředmět: Re: Olympijský pětiboj pro družstva   Olympijský pětiboj pro družstva EmptySat Apr 23, 2011 8:55 pm

myslim ze to neni spatny napad, selfbuffum bych se netrapil, je to přeci souboj týmů a a hlavně je to úplně stejný jako kdyby si kritizoval vrcholové sportovce, že trénují víc než ty a proto jsou lepší..
Návrat nahoru Goto down
Ziana
Admin
Ziana


Poèet pøíspìvkù : 102
Join date : 16. 04. 11
Age : 34
Location : Praha

Olympijský pětiboj pro družstva Empty
PříspěvekPředmět: Re: Olympijský pětiboj pro družstva   Olympijský pětiboj pro družstva EmptySun Apr 24, 2011 9:25 am

Dobrý nápad, už jsem začala řešit item, který by představoval kolík a který se ve hře nijak nedá získat Smile)
Akorát mám strach, že třeba právě ta štafeta bude potřebovat hodně GM - dejme tomu že bude 4 stanoviště a budou daleko od sebe. ne na dohled - tak u každého budou zástupci z týmů stát až jeich člověk přiběhne a předá jim kolík - asi by to chtělo u každého stanoviště GM aby kontroloval, že všechno běží jak má a čekající hráči se tam zatím nedebuffujou, nezabíjí mezi sebou apod ..
Vůbec takováhle série mini eventů chce prostě hodně GM a já v současnosti nedokážu nalákat téměř nikoho na pomoc při eventu - buď se věčně se všema míjím nebo nevím..
Návrat nahoru Goto down
http://zianka.webnode.cz/
verilan
Eventový začátečník
Eventový začátečník
verilan


Poèet pøíspìvkù : 7
Join date : 21. 04. 11
Age : 26
Location : Česká Lípa *[CL-city]*

Olympijský pětiboj pro družstva Empty
PříspěvekPředmět: Re: Olympijský pětiboj pro družstva   Olympijský pětiboj pro družstva EmptySun Apr 24, 2011 10:55 am

No nebyl by to špatný nápad ale pravda, když se složí parta tyrantů/dýkařů nebo čehokoli co ve speedu značně vyniká tak potom budou nejlepší vlastně ve všem.. Bylo by dobrý třeba takle ty týmy aby měli za úkol splnit třrba nějaké úkoly.. např. co nejrychleji nasbírat 5 antidote, nebo třeba něco nakreslit, nebo vymyslet.. Že by to byla olympiáda spíš o domluvě toho týmu a né o speedu. Smile
Návrat nahoru Goto down
Tawney
Eventy? a proč ne..
Eventy? a proč ne..
Tawney


Poèet pøíspìvkù : 96
Join date : 17. 04. 11
Age : 33
Location : Sušice

Olympijský pětiboj pro družstva Empty
PříspěvekPředmět: Re: Olympijský pětiboj pro družstva   Olympijský pětiboj pro družstva EmptySun Apr 24, 2011 11:16 pm

nemyslim si že by se zrovna předání mělo nějak kontrolovat, buffy hráčů lze průběžně kontrolovat a pokud někdo dostane debuff nebo něco podobného.. není problém v tom okamžiku event přerušit a maj smůlu. Pokud se na eventu chovat sportovně neumí, nevidim důvod proč v něm nadále pokračovat. Nehledě na to že můžou např obíhat Coliseum, případně nějaké větší jezero, a předávat si vždy ve stejném místě a každý má stejnou trasu Smile
Návrat nahoru Goto down
D4rkSt4r
Eventový začátečník
Eventový začátečník



Poèet pøíspìvkù : 6
Join date : 17. 04. 11

Olympijský pětiboj pro družstva Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ziana   Olympijský pětiboj pro družstva EmptyMon Apr 25, 2011 9:47 am

Ziana napsal:
Dobrý nápad, už jsem začala řešit item, který by představoval kolík a který se ve hře nijak nedá získat Smile)
Akorát mám strach, že třeba právě ta štafeta bude potřebovat hodně GM - dejme tomu že bude 4 stanoviště a budou daleko od sebe. ne na dohled - tak u každého budou zástupci z týmů stát až jeich člověk přiběhne a předá jim kolík - asi by to chtělo u každého stanoviště GM aby kontroloval, že všechno běží jak má a čekající hráči se tam zatím nedebuffujou, nezabíjí mezi sebou apod ..
Vůbec takováhle série mini eventů chce prostě hodně GM a já v současnosti nedokážu nalákat téměř nikoho na pomoc při eventu - buď se věčně se všema míjím nebo nevím..

Na co hodně GM? Je to zase o tom aby lidé byli féroví.. a vsadím se že když uděláš kruhovou dráhu dokážeš to uhlídat sama... no např. ti tyranti a dýkaři to je sice pravda ze by meli vyhodu, tak by jednoduse nesmeli na event... a neverim ze nikdo nema druhou postavu kterou by mohl jit... A v neposledni rade vis, že například já či Fastulinka kdykoli rádi pomůžeme, ale asi si na nás nikdy nevzpomeneš...
Návrat nahoru Goto down
Tawney
Eventy? a proč ne..
Eventy? a proč ne..
Tawney


Poèet pøíspìvkù : 96
Join date : 17. 04. 11
Age : 33
Location : Sušice

Olympijský pětiboj pro družstva Empty
PříspěvekPředmět: Re: Olympijský pětiboj pro družstva   Olympijský pětiboj pro družstva EmptyMon Apr 25, 2011 10:43 am

zakazovat event pro určitá povolání se mi vůbec nelíbí. Když event tak pro všechny. Samozřejmě start by byl no-buff/(full HP/CP) pro všechny a až po odeznění startovacího signálu by se směli nahazovat self buffy, což poskytne určitý čas charům které nemají self buffy.
Návrat nahoru Goto down
D4rkSt4r
Eventový začátečník
Eventový začátečník



Poèet pøíspìvkù : 6
Join date : 17. 04. 11

Olympijský pětiboj pro družstva Empty
PříspěvekPředmět: Re: Olympijský pětiboj pro družstva   Olympijský pětiboj pro družstva EmptyTue Apr 26, 2011 8:08 pm

Tawney napsal:
zakazovat event pro určitá povolání se mi vůbec nelíbí. Když event tak pro všechny. Samozřejmě start by byl no-buff/(full HP/CP) pro všechny a až po odeznění startovacího signálu by se směli nahazovat self buffy, což poskytne určitý čas charům které nemají self buffy.

Jde o to ze tyranti a dykari to maji jako passive skill.. nebo me napadlo jestli by mohli treba hraci dostat neaky buff aby meli vsichni stejny speed ...
Návrat nahoru Goto down
Lithrandir
Eventový maniak
Eventový maniak
Lithrandir


Poèet pøíspìvkù : 222
Join date : 16. 04. 11
Age : 43
Location : Brno Castle Town

Olympijský pětiboj pro družstva Empty
PříspěvekPředmět: Re: Olympijský pětiboj pro družstva   Olympijský pětiboj pro družstva EmptyTue Apr 26, 2011 8:34 pm

já bych chtěl tento Olympijský pětiboj pro družstva Skill7029

bounce
Návrat nahoru Goto down
http://klanlupani.blogspot.com/
Tawney
Eventy? a proč ne..
Eventy? a proč ne..
Tawney


Poèet pøíspìvkù : 96
Join date : 17. 04. 11
Age : 33
Location : Sušice

Olympijský pětiboj pro družstva Empty
PříspěvekPředmět: Re: Olympijský pětiboj pro družstva   Olympijský pětiboj pro družstva EmptyThu Apr 28, 2011 10:32 pm

Lithrandir napsal:
já bych chtěl tento Olympijský pětiboj pro družstva Skill7029

bounce

gl Smile

D4rkSt4r: to nepopiram, ale passiv skill neni zaruka vitezstvi Wink
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Olympijský pětiboj pro družstva Empty
PříspěvekPředmět: Re: Olympijský pětiboj pro družstva   Olympijský pětiboj pro družstva Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Olympijský pětiboj pro družstva
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Eventové fórum  :: Návrhy na nové eventy-
Přejdi na: